plíseň ve starém domě

Účinným prostředkem na ochranu proti plísním je LSG od likvidátora plísně Ústí nad Labem

Plísně jsou problematickou záležitostí, kterou není radno přehlížet, protože je to mnohem závažnější, než že jen škaredě vypadá a zapáchá. Způsobuje i řadu zdravotních problémů, proto je třeba se o ni pečlivě postarat. Možná si říkáte, že to není tak jednoduché, protože jste se plíseň snažili odstranit už několikrát a ona se stále vracela a vracela. Musím vám dát za pravdu v tom, že běžné prostředky z drogerií nejsou tím, co vás plísně spolehlivě a hlavně definitivně zbaví. Co vám ale rozhodně pomůže, tak protiplísňový nátěr LSG, který firma A SERVIS LIPKA, Nátěr proti plísni nabízí v rámci své služby likvidaci plísní Praha.

LSG

LSG je založeno na principu změny iontové rovnováhy v buněčné stěně mikroorganismu. I velmi krátký kontakt buněčné stěny s ošetřeným povrchem způsobí lokální změnu v koncentraci důležitých iontů a nitrobuněčný tlak způsobí její roztržení. Na povrchu chráněném nátěrem proti plísním LSG nemají plísně, bakterie, houby ani kvasinky vůbec žádnou šanci přežít. Pro buňky vyšších organismů je 100% bezpečný.

Životnost nátěru se pohybuje ve 100 % dle klimatické námahy 4-6 let. V další omezené míře bude fungovat cca do 10 let. Je aplikovatelný prakticky na všechny materiály, takže plíseň odstraní nejen ze zdiva, ale třeba i z nábytku. Proto ho můžu všem jedině doporučit. Je to nejen účinnou zbraní, ale i prevencí. Proto pokud se plísně obáváte, je vhodné si ho obstarat, i když se u vás plíseň ještě nevytvořila. Jeho cena není příliš vysoká, takže to není investice, která by vás zruinovala.

 

0 odpovědi

Napiš komentář

Chceš se zapojit do diskuze?
Přidej svůj komentář!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *