Čištění Ústí nad Labem koberce

Díky strojové metodě Ústí nad Labem z koberce lze vyčistit i opravdu odolné skvrny

V naší firmě…

V naší firmě A SERVIS LIPKA, s.r.oČištění Ústí nad Labem koberce  nabízíme celou řadu úklidových služeb a nyní bychom se chtěli více zaměřit na naše strojové čištění koberců. Zaschlé nápoje a jídlo nebo i kosmetické přípravky na koberci jsou vždy problémem, který se běžným čištěním zkrátka vyčistit nedá. Přinejmenším ne tak, aby nebylo poznat, že tam nějaká skvrna byla.  Protože abyste to vyčistili obyčejným čištěním, musíte použít hrubou sílu a kartáč, jenže to často potom je na koberci vidět, kde byl čištěný. A koberec potom nevypadá hezky, když je narušená jeho struktura. Takže je lepší se obrátit na jiné metody čištění. Ale takových skvrn se nezbavíte například ani suchým čištěním bohužel. Výhodou této metody čištění je nízký stupeň hydratace koberců, takže že při použití této technologie je vyloučena deformace, změna barvy nebo vyskytnutí šmouh.

 

Takové čištění…

Takové čištění bude vyhovovat všem těm výrobkům, které vyžadují jemný přístup. Jenže problém je v tom, že jelikož se jedná o suchou a takto šetrnou metodu, tak účinnost čištění není příliš vysoká, takže dokonale vyčištěného koberce touto metodou nemůžete dosáhnout. Proto je mnohem účinnější pro takto odolné skvrny použít strojovou metodu čištění, kterou v A SERVIS nabízíme. Díky progresívnímu a odborně velmi kvalitnímu zázemí disponujeme špičkovými a odborně velmi zdatnými pracovníky, prověřeným a moderním strojovým a nástrojovým vybavením a ze zásady používá při své činnosti pouze nejkvalitnější značkové úklidové čisticí prostředky a přípravky. Toho si byla vědoma i naše zákaznice, která si koberec zašpinila od cc krému. Jedná se o krém, který svou barevnou strukturou sjednocuje tón pleti, takže je podobný make-upu. Jednoduše řečeno – je na koberci hodně vidět. Zvlášť na koberci světlé barvy, který měla i naše klientka. Ale náš kotoučový stroj a naši odborní zaměstnanci si s tím věděli bez problémů rady.

 

Účinnost a kvalita…

Účinnost a kvalita kotoučového čištění spočívá ve využití silného a přitom velmi šetrného strojového vybavení v podobě kotoučového stroje, který pomocí rotačních kartáčů zapracovává aplikovanou značkovou a velmi účinnou kosmetiku do koberce tak dlouho, dokud neodstraní veškeré i mnohaleté úporně do hloubky zašlapané nečistoty. Takže pro něj nebylo žádným problémem vyčistit i flek od cc krému, protože přece jen tam ta skvrna nebyla příliš dlouho. Základem každého úspěšného čištění koberců je i to, aby majitelé nenechali koberec zašpinit tak moc, až by to bylo za hranicemi čistitelnosti. V takových případech je lepší pořídit koberec nový. Ale v tomto případě by koupě koberce byla zbytečná, protože šel bez problému vyčistit. Slečna byla s naší službou moc spokojená. A když jsou spokojeni naši zákazníci, tak my jsme také.

0 odpovědi

Napiš komentář

Chceš se zapojit do diskuze?
Přidej svůj komentář!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *