Před velkými skvrnami na koberci vás zachrání jen kotoučový stroj Ústí nad Labem

Téměř každý ví, že skvrny od horkých malin se z koberce opravdu velmi špatně čistí. Ale i takové skvrny je možné vyčistit. O tom se přesvědčili i naši poslední klienti. Kteří z koberce potřebovali odstranit skvrnu právě po těch malinách, které skončili na zemi na koberci. Snažili se to prý odstranit sami. Ale nedařilo se jim to, minimálně ne podle jejich představ. Nevíme sice přesně, jakým způsobem se koberec snažili vyčistit. Ale rozhodně vám můžeme prozradit, že takových skvrn se například nezbavíte suchým čištěním.

Výhody suchého čištění je nízký stupeň hydratace koberců. Takže že při použití této technologie je vyloučena deformace, změna barvy nebo vyskytnuti šmouh. Takové čištění bude vyhovovat všem těm výrobkům, které vyžadují jemný přístup. Jenže problém je v tom, že jelikož se jedná o suchou a takto šetrnou metodu, tak účinnost čištění není příliš vysoká, takže dokonale vyčištěného koberce touto metodou nemůžete dosáhnout.

A u výrazných…

A u výrazných skvrn to platí dvojnásobně. Protože na to je potřeba opravdu něco účinného, abyste dostali všechnu barvu od skvrn z vláken koberce. Proto je mnohem účinnější pro takto odolné skvrny použít strojovou metodu čištění, kterou v A SERVIS LIPKA, s.r.o. Koberce čištění Ústí nad Labem  nabízíme.

Díky progresívnímu a odborně velmi kvalitnímu zázemí disponujeme špičkovými a odborně velmi zdatnými pracovníky, prověřeným a moderním strojovým a nástrojovým vybavením a ze zásady používá při své činnosti pouze nejkvalitnější značkové úklidové čisticí prostředky a přípravky. Při našem čištění dosahujeme vždy jen dobrých výsledků a při čištění využíváme následující postup. Náš kotoučový stroj pomocí rotačních kartáčů zapracovává aplikovanou značkovou a velmi účinnou chemii do koberce.

A činí…

A činí tak dlouho, dokud neodstraní veškeré i mnohaleté úporně do hloubky zašlapané nečistoty. K tomu je samozřejmě potřeba i fyzická síla pracovníka, protože ten stroj není lehký. Tato metoda je skutečně účinná. Protože se tato kosmetika spolehlivě vkartáčuje až do samé struktury koberce. Díky tomu z něj vytáhne i hluboce usazené nečistoty, a dokonce i mikroorganismy a roztoče.  Poté vše vysaje vysokotlaký třímotorový vysavač.

Tím dojde nejenom k odsátí všech nečistot, ale i k nabytí původního objemu koberce, protože tento výkonný vysavač jeho celou strukturu neobyčejně provzdušní a příjemně oživí celkový vzhled. Tato metoda nabízí unikátní způsob, jak dokonale koberec vyčistit a zároveň docílit perfektní vzhled.

A pokud se touto metodou koberec čistí pravidelně, tak tím výrazně prodlužuje i jeho životnost, takže koberec vám vydrží o desítky let déle a bude vypadat stále dobře. Metoda tohoto čištění není levná, protože tyto kvalitní přístroje a používaná kosmetika nejsou také levné, ale ručíme za nejlepší možné výsledky, kterých je dnes čištěním koberců dosáhnout.

0 odpovědi

Napiš komentář

Chceš se zapojit do diskuze?
Přidej svůj komentář!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *