čištění fasád

Rostlinní škůdci fasád, výškové práce, mytí fasád Ústí nad Labem

Pokud je fasáda příliš dlouho znečištěna prachem a nejrůznějšími pyly a současně na ni působí dostatečné množství vlhkosti mohou se na fasádě začít tvořit rostlinky mechu a řas. Tyto nežádoucí rostliny se na fasádě zasemení díky větru, který přinese jejich semena a v znečištěné omítce mají dostatek živin, které spolu s vlhkem potřebují k životu.

Původ znečištění fasád rostlinnými škůdci tedy známe. Ale důležitou otázkou je, jak se jich zbavit, aniž by došlo k poškození omítky.Nejlepším řešením je objednat služby specializované profesionální společnosti jako je například A SERVIS LIPKA, s.r.o. čištění fasád A SERVIS se vyznačuje rozsáhlými zkušenostmi na poli čištění a údržby fasád.

Tým…

Tým vysoce proškolených pracovníků si dokáže poradit s téměř jakoukoli formou znečištění. K čištění fasád využívá nejmodernější desinfekci. Která zamezí opakovanému vzniků mechů a řas, ale také plísní, které na vlhké fasádě hrozí.

Veškeré zbylé nečistoty a zbytky rostlin se odstraní pomocí vysokotlakého stříkání vody na fasádu. Proces je několikrát zopakován, aby výsledek práce byl naprosto sto procentní.

Pro…

Pro větší jistotu se doporučuje fasádu ošetřit speciálním roztokem. Který chrání před vnikem vlhkosti do fasády. Ale také funguje skvěle jako anti graffiti nátěr. Pokud dojde k znečištění nátěru stačí vše pomocí vody odstranit a na fasádě nezbude ani památka po znečištění.

Nátěr je však nutné průběžně obnovovat. Vše je však od A SERVISU vykonáno za velice příjemné ceny.

 

0 odpovědi

Napiš komentář

Chceš se zapojit do diskuze?
Přidej svůj komentář!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *