Ústí nad Labem odstranění graffiti

Poškodilo vám graffiti stěny domu? Antigraffitový nátěr tomu do budoucna zabrání

čím odstranit graffitiOmítka našeho domu od nás dostala v poslední době pořádně zabrat. Pes nám špinavými tlapkami totiž skákal po stěnách a děti se omítky dotýkaly špinavými ručkami. Navíc my s manželem jsme loni k domu vyrovnali dřevo na vytápění, a přikryli tu hromadu plachtou. A když jsme po určité době všechno odstranili, zůstaly na omítce špinavé tmavé skvrny. Aby toho nebylo málo, tak nám k tomu ještě nějací výtečníci dům jednoho dne posprejovali. – jak odstranit graffiti

Tohle byla teda opravdu poslední kapka. Nemohli jsme už dál zdi domu ničit. Měli jsme dostatečně našetřeno na to, abychom nechali starý nátěr domu odstranit a nanést nový. V průběhu těchto prací jsme se ještě radili se známými a ti nás varovali před situací, kdy by mohlo dojít k novému posprejování domu na právě opravené zdi. Tahle představa nás vyděsila. Začali jsme intenzivně hledat možnosti, které by nám pomohly se takové situaci vyhnout. Protože jsme chtěli opatřit i nějakou tu prevenci. Aby se nám nestalo že by nám dům zase někdo posprejoval a my tuto situaci musely řešit opět znovu. 

Hledání…

tipy jak odstranit graffitiHledání nás přivedlo na stopu firmě Ústí nad Labem odstranění graffiti  a jejímu antigraffitovému nátěru. Zjistili jsme si, že nátěr po dobu minimálně pěti let poskytuje povrchu, na který je nanesen, stoprocentní ochranu. V případě, že je na tento povrch nasprejováno graffiti, řeší firma problém téměř obratem. Nejpozději do dvou týdnů se objeví na místě činu a okamžitě graffiti z ošetřeného povrchu odstraní. Obejde se to bez následků, k žádnému poškození povrchu nedojde. Jen se naruší vrstva ochranného nátěru, ale tu pracovníci A SERVIS LIPKA, s.r.o. zase jednoduše obnoví.

Všechno probíhá velice rychle a především zdarma, protože se jedná o bezplatný servis firmy. Vzhledem k tomu, že už jsme na vlastní oči viděli, že firma takto skutečně funguje, můžeme ji určitě doporučit. O zdi našeho domu se postarala perfektně.

 

0 odpovědi

Napiš komentář

Chceš se zapojit do diskuze?
Přidej svůj komentář!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *