Odstraňování plísní

Jak odstranit plíseň? Nejlepší je kontaktovat Odstraňování plísní Ústí nad Labem

Plísně – záhadní původci chorobPokud hledáte řešení, jak se účinně a natrvalo zbavit plísně, tak vám jej nabízí úklidová firma A SERVIS LIPKA, s.r.o. Odstraňování plísní, která zajišťuje kompletní servis v odstranění plísní, řas, hub, sanitrů, výkvětů a jiných mikroorganismů z jakéhokoli povrchu.  A jaká je jejich zbraň? Protiplísňový nátěr LSG. Je to nátěr proti plísním, který znečistěné zdi plísně stoprocentně zbaví.

Antimikrobiální působení LSG je založeno na principu změny iontové rovnováhy v buněčné stěně mikroorganismu. I velmi krátký kontakt buněčné stěny s ošetřeným povrchem způsobí lokální změnu v koncentraci důležitých iontů a nitrobuněčný tlak způsobí její roztržení. Na povrchu chráněném nátěrem proti plísním LSG nemají plísně, bakterie, houby ani kvasinky vůbec žádnou šanci přežít.

Pro…

LSG nátěr – odolnost vůči plísním a kvasinkámPro buňky vyšších organismů je 100% bezpečný. Životnost nátěru se pohybuje ve 100 % dle klimatické námahy 4-6 let. V další omezené míře bude fungovat cca do 10 let. Záruku tato firma garantuje až 2 roky. Takže vydří opravdu dlouho a vy se o to nemusíte už starat. My sami ho máme už přes pět let a zeď se nám od té doby na zdi neobjevila, a to jsme s ní dříve mívali poměrně velké nepříjemnosti. Bydlíme totiž v domě, kde je hodně vlhko, i když často větráme.

Takže pokud stále hledáte způsob, jak se zbavit plísně, za sebe doporučuji obrátit se na úklidovou firmu A SERVIS LIPKA a její službu likvidaci plísní Praha. Jejich servis je za dostupné ceny, je kvalitní a se zaměstnanci je také dobré pořízení, tudíž je to to nejlepší, co vám mohu doporučit.

0 odpovědi

Napiš komentář

Chceš se zapojit do diskuze?
Přidej svůj komentář!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *