Ústí nad Labem čištění podlah

Návrat z dovolené byl šok, díky firmě „Strojové mytí podlah Ústí nad Labem“ se už ale cítíme opět zase dobře

Čím impregnovat podlahu?S manželem a dětmi jsme vždycky jezdili na dovolenou do kempů do chatiček popřípadě pod stan. Nikdy jsme neměli tolik peněz, abychom mohli vyjet celá rodina třeba k moři nebo za nějakou jinou exotikou, ale i tak měly naše dovolené svoje kouzlo. Chodívali jsme do lesa, večer opékali špekáčky u ohně a přes den se chodili koupat do nějaké přehrady nebo jezera. Navštěvovali jsme hrady a zámky a objevovali jsme krásy naší malinké, ale úžasné země. Když děti odešly z domu a založili si vlastní rodinu a měli vlastní děti, my s manželem jsme sami už nikam nejezdili. Až byli vnuci větší, začali jsme je brávat na podobné dovolené jako jejich rodiče. – cena čištění podlahy

I když byli zvyklí na luxus v podobě hotelů a různých těch all inclusive penzí, myslím, že se jim naše táboření líbilo stejně, jako před lety jejich rodičům. Jednou na Vánoce jsme dostali od dětí letecký zájezd do Egypta a po novém roce jsme tam odletěli. Byl to pro nás docela stres, nikdy jsme nebyli takhle daleko a navíc jsme ani nikdy neletěli. Nakonec jsme ale všechno zvládli perfektně. Během těch 14 dnů co jsme byli pryč jsme dům svěřili dceři, aby tam chodila zalévat kytky a podívala se, jestli je všechno v pořádku. Dovolená byla úžasná, přesně takový relax jsme potřebovali. Odpočinout si od starostí všedních dnů a zažít něco nového. I když ke konci jsme se už začínali nudit a těšili jsme se domů.

To jsme…

Rychlé a hospodárné čištění podlahTo jsme ale netušili, co nás doma čeká. Kytky sice zalité byly, ale nebylo to to jediné zalité. Spolu s nimi byla zalitá i celá naše dřevěná podlaha. Obří skvrna, která samozřejmě poškodila povrch nešla moc dobře odstranit, protože se už dost zažrala a byla v ní i hlína. Rozhodli jsme se tedy, že se s tím nebudeme dlouho trápit a zavoláme na to odborníky. Obrátili jsme se na čistící a úklidovou firmu Ústí nad Labem čištění podlah, která se dlouhodobě zabývá čištěním různých povrchů. Věnuje se čištění čalounění, koberců, oken a mnoha dalším činnostem. Po domluvení termínu zaměstnanci přijeli se všemi potřebnými věcmi a pustili se do práce.

Použili kotoučový stroj, který podlahu důkladně a do hloubky vyčistil a odstranil všechnu hlínu ze spár. Zaměstnanci podlahu vydrhli pomocí účinné, ale šetrné čistící chemie, která ji zbavila i nánosů dlouholeté špíny. Po vydrhnutí podlahy následovalo vykartáčování pomocí vysoce výkonného vysavače tak, aby se odstranily všechny nečistoty, vlhkost a mastnota. To je v případě dřevěné podlahy dost důležité, protože i když se to nezdá, nasává všechno jako houba. Posledním krokem bylo umytí podlahy tak, aby se odstranily všechny zbylé nežádoucích chemické látky. Nejenom, že nebylo ani stopy po skvrně od zalévání kytiček, ale celá podlaha vypadala jako nová. S prací A SERVIS LIPKA, s.r.o. jsme byli velice spokojení.

 

0 odpovědi

Napiš komentář

Chceš se zapojit do diskuze?
Přidej svůj komentář!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *