Čištění koberců

Kvůli hrozné alergii mi dělalo potíže vysávat, pomáhá mi A SERVIS, tepování sedaček Ústí nad Labem

Hned na úvod bych chtěla říct, jak jsem byla blbá. Mám totiž už od dětství silné alergie, zejména takové ty klasické, na prach, na roztoče, zvířata a pak na pár potravin, ale ty mám jen slabé, takže tam vím, že když si prostě pytlík arašídů nedám, tak se neosypu a je to jasný. Jenže jak se chcete vyhnout prachu, nebo roztočím, že? Zvířata samozřejmě žádná nemám. To bych asi nevydržela, dost, že když jednou za čas navštívím sestru, co chová kočku.

Tak celou návštěvu prokýchám a proslzím a pak mám ještě další den červené oči a odřený nos od smrkání. Takže jsem mnohem radši, když sestra navštěvuje mě. Jenže prachu ani těm malým breberkám se vyhnout nejde, nežiju ve vakuu že. Snažím se eliminovat možné původce alergie, takže třeba každý víkend vysávám matraci od postele a často také peru peřinu s polštářem. Když jsem u toho vysávání, tak samozřejmě že by se pro alergika hodila nějaká dlažba nebo parkety, kde prach a roztoči nemají takové možnosti škodit.

Ale…

Ale já to nemám ráda, líbí se mi, jak koberce zútulňují prostor a jsou vlastně i praktické. Protože byt zateplí a nezebe tolik do noh. Jenže to vysávání je pro mě utrpení, jak se začne vířit prach, tak začnu hned pšikat a to pšiknu i desetkrát za minutu, prostě šílený záchvat. Takže se mi ani neuklízí nejlíp, když musím v jedné ruce držet kapesník a co chvíli si utírat nos. Tak mě napadlo, že proč bych to měla trpět.

Když si na čištění koberců můžu pozvat profesionály. Radši jednou za čas utratit pár peněz za to, aby to termín. Tato společnost nabízí strojové čištění koberců, používají technologii kotoučového stroje, která funguje na principu využití silného a přitom velmi šetrného stroje, který pomocí rotačních kartáčů zapracovává aplikovanou značkovou kosmetiku do koberce tak dlouho, dokud neodstraní veškeré i mnohaleté a veškerým tlakem z chodidel do hloubky zašlapané nečistoty.

Tato…

Tato metoda je velmi účinná, protože se tato kosmetika spolehlivě pořádně vyčistili a vydezinfikovali. Protože tak to i vydrží dlouho než nějaký moje šmrdlání. Na internetu jsem se v jedné diskuzi na blogu dala do řeči s jednou mladou paní, která strašně vychválila úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o. Čištění koberců, proto jsem neváhala a rovnou si s nimi domluvila termín.

Jejich kotoučový stroj je skvělý. Protože vkartáčuje až do samé struktury koberce kosmetiku a kromě všech nečistot bezpečně zlikviduje i jakékoliv zdraví škodlivé roztoče a alergeny a také bakterie. Když zákrok dokončili tak jsem byla nadšená. Protože nejenom že koberec zbavili prachu a vydezinfikovali od alergenů, ze kterých mám neustále rýmu. Ale celý koberec byl takový načechraný a i na došlápnutí měkčí. Takže jsem rozhodně nelitovala a určitě si příště A SERVIS pozvu zas.

 

0 odpovědi

Napiš komentář

Chceš se zapojit do diskuze?
Přidej svůj komentář!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *